




Магнитный трековый светильник PROLUM™ M20; 12W; 48V; SERIES "MF"; Белый 4000K
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Магнитный трековый светильник PROLUM™ M20; SERIES "MF" цена от производителя
Магнітний трековий світильник PROLUM M20; Series "MF" - це сучасне та ефективне джерело світла, яке привертає увагу своєю функціональністю та незвичайним дизайном.
Однією з основних переваг магнітної трекової системи є можливість швидкої та легкої установки та переміщення світильників по треку завдяки наявності магнітних елементів на світильниках та у треку. Таким чином, можна легко та швидко змінити освітлення кімнати, переставивши світильники у потрібне місце.
Світильники PROLUM M20; Series "MF" доступні в декількох видах і відрізняються один від одного за кольором свічення (теплий або холодний) та потужністю (від 12 до 30 Вт). Завдяки цьому кожен може вибрати свій ідеальний варіант для конкретного приміщення та завдання.
Якщо ви хочете купити якісний та надійний світильник, який з легкістю можна встановити та переносити по треку, рекомендуємо вибрати магнітний трековий світильник PROLUM M20; Серія "МФ". Замовити його можна у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Будьте в курсі нових тенденцій у дизайні інтер'єру та забезпечте себе ідеальним освітленням з PROLUM M20; Series "MF"!
Купить магнитные трековые светильники и профиль можно через корзину или связавшись с нами по телефону
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса | алюминий |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Напряжение сети | 48 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Производитель | PROLUM |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Световой поток | 1100 лм |
| Угол свечения | 120 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Высота | 107 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип светильника | Линейный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип товара | Магнитный трековый светильник |
| Материал | Алюминий |
| Рабочая температура | -25 до +40 ° С |
| Единицы измерения | шт. |
| Размеры | 220х22х107 |
| Сила тока, А | 0.25 A\метр |
| Потребляемая мощность | 12W |
| Серия | MF |
| Гарантия | 3 года |
| Степень защиты | IP20 (не влагозащищенный) |
| Рабочее напряжение | 48V |
| Класс качества | PRO |
| Срок службы LED | 40,000 часов |
| CRI | 90% |
| Страна производителя товара | Китай |
| Производитель светодиодов | OSRAM |
| Поддержка димирования | не поддерживается |
| Категория товара | Светильники |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Способ монтажа светильника | Накладной |
| Угол света | Рассеянный |
| Форма светильника | Прямоугольный |
- Цена: 1 121 ₴








